OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela zwykła 17.09.2023

1. Dzisiaj odbywa się doroczna kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

2. We wtorek 19 września, w rocznicę zjawienia Matki Bożej na górze La Salette,  zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 z udziałem misjonarzy saletynów z pobliskich domów zakonnych. Celebracji będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Łukasz Stachura MS, od niedawna pełniący obowiązki zastępcy przełożonego i ekonoma w naszym domu zakonnym. Po Mszy świętej nabożeństwo przy Kalwarii Saletyńskiej.

3. W środę 20 września zapraszamy całą Liturgiczną Służbę Ołtarza na Eucharystię o godz. 18.00 i bezpośrednio po niej na spotkanie organizacyjne.

4. W niedzielę 24 września odbędą się w naszej parafii doroczne uroczystości odpustowe. Po uroczystej Eucharystii o godz. 12.00, w której uczestniczyć będą kapłani z Dekanatu Podgórze. W godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00 zapraszamy na plac przed kościołem na piknik parafialny z  atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prosimy także o przygotowanie ciast, które będzie można składać w sali św. Jana Pawła II przez całą niedzielę lub przynieść bezpośrednio na piknik.

5. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie odprawiona w naszej parafii w czwartek 28 września o godz. 19.00.