OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela zwykła 10.09.2023

1. Dzisiaj podczas Mszy świętych w naszym kościele śpiewa międzynarodowy duet muzyki sakralnej i klasycznej „Duo Benedictus” – Nadia Kazantseva-Gardoni (sopran – Włochy) i Magdalena Białecka (organy – Polska). Po Mszach św. duet zaprasza do wysłuchania krótkiego koncertu. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na dalsze studia muzyczne, lekcje mistrzowskie, zakup i konserwację instrumentów.

2. Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca zbiórka inwestycyjna. Składamy gorące podziękowania za ofiary w kwocie 6195 zł złożone w sierpniu, zarówno w kościele, jak i przekazane na konto bankowe parafii.

3. W naszej parafii powstaje nowy Krąg Domowego Kościoła. Małżeństwa chcące dowiedzieć się więcej o tej wspólnocie zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjno-organizacyjne dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 w salkach parafialnych.

4. Oaza młodzieżowa zaprasza uczniów klas 7. i 8. oraz szkół średnich w każdy piątek na Mszę św. o godz. 18:00, a następnie na spotkanie wspólnoty w salkach.

5. Spotkanie Dorosłej Służby Liturgicznej odbędzie się w najbliższą środę o 18.45 w sali św. Jana Pawła II.

6. Spotkanie Rady parafialnej odbędzie się we wtorek 12 września o godz. 19.00.

7. Za tydzień odbędzie się doroczna kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

8. W niedzielę 24 września odbędą się w naszej parafii doroczne uroczystości odpustowe. W godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00 zapraszamy na plac przed kościołem na piknik parafialny z  atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych: wodzirejem, tańcami, konkursami, malowaniem buzi, dmuchanym zamkiem, grillem. Prosimy także o przygotowanie ciast, które będzie można składać w sali św. Jana Pawła II przez całą niedzielę lub przynieść bezpośrednio na piknik.