OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X Niedziela zwykła – 9.06.2024

1. Dzisiaj po Mszach świętych działająca przy parafii grupa Postcresima wraz z opiekunami będzie kwestować na rzecz dofinansowania rekolekcji wakacyjnych. Przy tej okazji młodzież będzie częstować upieczonymi przez siebie ciasteczkami. Fundusze zebrane  będą przeznaczone na wsparcie wyjazdu dzieci z rodzin niezamożnych.

2. Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca zbiórka inwestycyjna. Składamy bardzo gorące podziękowania za ofiary w kwocie 9545 zł złożone na ten cel w maju, zarówno w kościele, jak i na konto bankowe parafii.

3. Dzisiaj w kaplicy o godz. 19.00 comiesięczna modlitwa ekumeniczna w duchu Taizé.

4. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30 – najpierw adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, a o 17.45 śpiew litanii. W środy nabożeństwa połączone są z Nowenną do Matki Bożej Saletyńskiej.

5. W piątek 21 czerwca dzieci i młodzież szkolna zakończą rok szkolny, dlatego w najbliższą niedzielę 16 czerwca w duchu dziękczynienia za kończący się czas nauki zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00

6. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 11 czerwca o godz. 19:00.

7. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 swoją Mszę św. prymicyjną odprawi w naszej parafii nowowyświęcony saletyn ks. Martin Malina MS – serdecznie zapraszamy.

8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Medjugorie z księżmi sercanami z naszego dekanatu w dniach od 22 do 29 czerwca. Kontakt i szczegóły na plakacie.