OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 5.05.2024

  1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10:30, a o godz. 19:00 comiesięczna modlitwa ekumeniczna w duchu Taizé w kaplicy.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane przez cały miesiąc o godz. 17.30, najpierw adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, a o 17.45 śpiew litanii loretańskiej. W środy nabożeństwa połączone będą z Nowenną do Matki Bożej Saletyńskiej.
  3. Harcerki z 11 Podgórskiej Drużyny Wędrowniczek „Pieniny” ZHR przy szczepie Ruczaj sprzedają dziś ciasta. Zebrane przy tej okazji środki będą przeznaczone na dofinansowanie tegorocznego obozu harcerskiego. Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc.
  4. W najbliższy wtorek podczas Mszy św. o godz. 18.00 ks. bp Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Z tej racji nabożeństwo majowe odbędzie się po Mszy św. porannej.
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.00 w zakrystii. Spotkanie ministrantów, również w najbliższą środę, rozpocznie się od Mszy św. o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. dla osób w spektrum autyzmu i ich rodzin o godz. 15.00, a po Eucharystii na rozmowy i podwieczorek. Mile widziane kubeczki, ciasta, napoje. Osoby pragnące posługiwać podczas liturgii proszone są o przyjście 15 minut przed rozpoczęciem.
  7. Od 17 do 19 maja planujemy zorganizowanie dorocznych Dni Nadziei. W programie między innymi seans kinowy, czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego i niedzielny parafialny festyn. Więcej szczegółów wkrótce. Zachęcamy do spędzenia tego weekendu w naszej parafii.