OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela zwykła – 28.01.2024

1. Pierwsze spotkanie nowo wybranej Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 30 stycznia o godz. 19.00 w sali św. Jana Pawła II.
2. W czwartek 1 lutego zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19.00 w kościele.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlitwa za kapłanów i o nowe powołania po Mszy świętej o godz. 18:00. W piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o godz. 7:00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy świętej o godz. 7:00 oraz odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
4. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego zwane także tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. W tym dniu obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego – składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10:30, a o godz. 19:00 comiesięczna modlitwa ekumeniczna w duchu Taizé w oratorium pod kaplicą.
6. Zapraszamy wszystkie młode i chętne osoby, szczególnie głosy męskie, do współtworzenia chóru na Triduum Paschalne. Najbliższa próba w niedzielę 4 lutego o godz. 19.00 w salkach parafialnych. Kontaktowy numer telefonu dostępny w zakrystii.
7. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej poświęconego rozeznawaniu, podejmowaniu decyzji, dokonywaniu właściwych wyborów.
8. Na prośbę naszych parafian-wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyrażamy zgodę na zbieranie datków na terenie placu kościelnego. Nie jest to zbiórka kościelna, dlatego złożenie ofiary niech pozostanie decyzją sumienia każdego z nas.