PONIEDZIAŁEK – 15.06.2020
7.00 o światło Ducha Św. w dniu egzaminu i bł. Boże dla Oli
7.00 śp. Stanisława Wątor 15/30
7.00 śp. Bogusław Bednarczyk z int. koleżanek żony z ZUS
18.00 dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże przez wstawiennictwo MBS dla Jakuba w 12 rocz. urodzin
18.00 śp. Adela Janusz (nazwisko) w 1 rocz. śmierci
18.00 o wszelkie łaski potrzebne dla Jolanty i zbliżenie się do Boga przez uczestnictwo w eucharystii i sakramentów św. w dniu imienin
WTOREK – 16.06.2020
7.00 śp. Stanisława Wątor 16/30
7.00 o istnienie i rozwój Radia Maryja i telewizji TRWAM oraz o ocalenie i duchową odnowę Narodu Polskiego za wstawiennictwem Maryi Królowej Polski
18.00 śp. Zygmunt Sermak
18.00 śp. Edyta w 20 rocz. śmierci, śp. Leonarda (k) i Władysław, śp. Maria i Franciszek, śp. Jerzy i Andrzej
18.00 śp. Józefa (k), Jan Mruk
ŚRODA – 17.06.2020
7.00 śp. Stanisława Wątor 17/30
7.00 dziękczynna za Marka w kolejną rocznicę urodzin i imienin, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla niego
18.00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla Małgorzaty i Mateusza w 3 rocz. ślubu oraz ich syna Krzysia
18.00 śp. Bronisław Niemczura w 2 rocz. śmierci
18.00 o bł. Boże i wszelkie łaski potrzebne dla Kasi w 10 rocz. urodzin i Krzysia w 13 rocz. urodzin
CZWARTEK – 18.06.2020
7.00 śp. Marian Zimny od rodzin Deków i Klimczaków
7.00 o zdrowie, bł. Boże oraz opiekę MB dla Teresy Rogody i całej rodziny
18.00 śp. Zofia Samek int. Mariana Samek
18.00 śp. Stanisława Wątor 18/30
18.00 śp. Bronisława Szczurek int. chrześnicy Beaty Schefer
18.00 śp. Henryk w 16 rocz. śmierci
PIĄTEK – 19.06.2020
7.00 śp. Marian
7.00 za budowniczych kościoła
7.00 o bł. Boże i opiekę MB dla Zbigniewa Żywioła w dniu urodzin oraz o łaskę zbawienia wiecznego dla babci Marii
18.00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Elżbiety
18.00 śp. Stanisława Wątor 19/30
18.00 śp. Franciszek Martyna
SOBOTA – 20.06.2020
7.00 śp. Robert Rogala
7.00 śp. Stanisława Wątor 20/30
18.00 wypominkowa
18.00 SSNE
NIEDZIELA – 21.06.2020
7.00 śp. Jan Stachowicz i zmarli z rodziny
9.00 śp. Anna i Józef Pyjos, śp. Piotr i Helena Danek
10.30 śp. Sabina Strzelec w 2 rocz. śmierci
12.00 śp. Waleria
18.00 śp. Alicja Rolska z int. chrześniaka Daniela wraz z rodziną Jacaków
20.00 śp. Stanisława Wątor 21/30