OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła – 22.01.2023

  1. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza święta dla osób w spektrum autyzmu i ich rodzin, a po Eucharystii na wspólny podwieczorek. Mile widziane kubeczki, ciasta, napoje.
  2. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej poświęconego zagubieniu związanemu z korzystaniem z sieci internetowej. W obecnym numerze można przeczytać między innymi o tym co zrobić, kiedy zaczynamy podejrzewać, że nasze podejście do telefonu jest niewłaściwe, jaki wpływ na rozwój małego dziecka ma korzystanie z wysokich technologii, jakie narzędzia mają rodzice do tego, by dzieci trzymały się wyznaczonych zasad.
  3. Program odwiedzin duszpasterskich na najbliższy tydzień:
  • poniedziałek 23 stycznia – ul. Odrzańska 10 i ul. Borsucza – domy
  • wtorek 24 stycznia – ul. Odrzańska 8, 13 i 15
  • środa 25 stycznia – ul. Odrzańska 6
  • czwartek 26 stycznia – ul. Odrzańska 4
  • piątek 27 stycznia – ul. Odrzańska 2

Odwiedziny od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16:00, w sobotę o godz. 11:00. Odpowiednio wcześniej wizyta zapowiadana jest przez wolontariuszy – młodzież przygotowującą się do udziału w tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie.

Osoby, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie ogólnym, a chciałyby zaprosić kapłana do swojego domu, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.