OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 20.11.2022 r.

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0

1. Dzisiaj parafialny oddział Caritas zbiera ofiary dla najbardziej potrzebujących parafian.

2. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek o godz. 19.00.

3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w piątek 25 listopada o godz. 19:00 w kościele. Podczas spotkania będzie miało miejsce wręczenie modlitewników.

4. Pierwsze spotkanie kandydatów rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania odbędzie się za tydzień – w poniedziałek 28 listopada o godz. 19:00 w kościele. Prosimy aby w tym spotkaniu uczestniczyli rodzice kandydatów, ponieważ zostaną na nim przedstawione wszystkie niezbędne informacje dotyczące formacji przygotowującej do bierzmowania.
Natomiast spotkanie kandydatów kontynuujących przygotowanie odbędzie się dzień później, we wtorek 29 listopada o godz. 19:00 w kaplicy.

5. Zapraszamy do nabycia nowego numeru Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej w cenie 7 zł. Tematem wydania jest doświadczenie utraty dziecka – na skutek choroby czy poronienia. Artykuły dotyczą m. in. hospicjów perinatalnych, żałoby, komunikowania straty rodzeństwu, modlitwy za dzieci utracone. W numerze znajduje się również wywiad z Michałem Niemcem, naszym organistą, który jest autorem melodii do Litanii do Maryi, Matki rodzin dzieci utraconych.

6. Saletyńskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe La Salette Travel zaprasza na 8-dniową samolotowo-autokarową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 16-23 lutego 2023 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.