Poniedziałek 14.03.2022 r.
7:00 – O uzdrowienie duszy i ciała Marianny
7:00 – Śp. Zbigniew Kopek
7:00 – O zdrowie, Boże bł. i wszelkie łaski potrzebne przez wstawiennictwo MBS dla Stanisława i Jacka i szczęśliwy przebieg operacji
18:00 – Śp. Stefania Wąsik 14/30
18:00 – O zgodę, Boże bł. i zgodę w małżeństwie dla Józefy i Wacława Pers
18:00 – Śp. Mieczysław Śmiech i zmarli rodzice
Wtorek 15.03.2022 r.
7:00 – Dziękczynna w r. urodzin Wojciecha z prośbą o zdrowie i łaski dla niego i rodziny za przyczyną MBS
7:00 – Śp. Stefania Wąsik 15/30
18:00 – Śp. Józef Starowicz z int. rodziny z Oświęcimia
18:00 – Śp. Bogusław Zachara
18:00 – Śp. Eugeniusz Gromek, zmarli rodzice i rodzeństwo
Środa 16.03.2022 r.
7:00 – Śp. Henryk Kękuś z int. koleżanek z Myślenic
7:00 – O uzdrowienie duszy i ciała Marianny
7:00 – Radio Maryja
18:00 – Śp. Stefania Wąsik 16/30
18:00 – Śp. Kazimierz Baumgartner i zmarli rodzice
Czwartek 17.03.2022 r.
7:00 – Śp. Józef Cyganiewicz w 20 r. śm.
7:00 – Śp. Stefania Wąsik 17/30
7:00 – Śp. Tadeusz Kłusek w 14 r. śm.
18:00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie Boże bł. dla Józefa
18:00 – Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla ks. Proboszcza Zbigniewa w dniu imienin, z intencji ARS-u
18:00 – Śp. Zbigniew, Śp. Zdzisławę
Piątek 18.03.2022 r.
7:00 – O uzdrowienie duszy i ciała Marianny
7:00 – Za budowniczych kościoła
18:00 – Śp. Stefania Wąsik 18/30
18:00 – Śp. Andrzej Szczypczyk z int. syna
18:00 – Śp. Łukasz Warszawa w 4 r. śm. z int. mamy, syna, brata, siostry Beaty z rodziną
Sobota 19.03.2022 r.
7:00 – O zdrowie i Boże bł. dla Józefa i Mirosławy
7:00 – Śp. Józef Łyczak, Śp. Józef Kupiec w dniu imienin
18:00 – Śp. Stefania Wąsik 19/30
18:00 – Śp. Józef Szczecina
18:00 – Śp. Józef
Niedziela 20.03.2022 r.
7:00 – Śp. Wiktoria Motyka z int. Anny i Mirosława
9:00 – Śp. Anna, Śp. Józef Pyjos, Śp. Piotr, Śp. Helena Danek
9:00 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji i zdrowie dla mamy i dziecka
10:30 – Śp. Augustyn, Śp. Józefę, Śp. Józef
12:00 – Śp. Stefania Wąsik 20/30
12:00 – Śp. Józefa, Śp. Jan, Śp. Edward i Bronisław Wydrzyńscy
18:00 – Wypominkowa
20:00 – Śp. Józef, Śp. Zofia, Sp. Aleksander