Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
I Niedziela Wielkiego Postu – 5.03.2017 r.

 

1. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach wielkopostnych:

Droga Krzyżowa w każdy piątek:
17.15
20.00 zwłaszcza dla młodzieży;

Gorzkie żale w każdą niedzielę o godz. 17.15

2. Za odprawienie Gorzkich Żalów oraz Drogi Krzyżowej można zyskać odpust zupełny.

3. We wtorek 7 marca o godz. 18.45 zapraszamy do kaplicy na modlitwę Słowem Bożym.

4. W przyszłą niedzielę 5 minut przed każdą Mszą św. rozpoczynamy czytanie katechez dla dorosłych w oparciu o KKK.

5. Wszystkich, którzy pragną odnowić i umocnić swoją wiarę zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne tj. Kurs Św. Filipa, który odbędzie się w naszej Parafii w dniach 17-19 marca 2017r. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.

6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II.

7. Nasz organista Michał Niemiec wydał w tym roku kolejną płytę. Tym razem jest to muzyka Gorzkich żali. Płyta jest dołączona do książki wydanej przez wydawnictwo Salwator. Publikacja ta to fragmenty pracy naukowej z muzykoterapii na temat fenomenu Gorzkich żali, powstała w wyniku ankietowych badań, które dwa lata temu  pan Michał przeprowadził w naszej parafii. Koszt książki z płytą wynosi 20zł. Serdecznie zapraszamy do nabycia już w przyszłą niedzielę.