II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.   

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0
  1. W naszej parafii przeżywamy rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne głoszone są: w niedzielę na każdej Mszy świętej oraz na Gorzkich Żalach, natomiast od poniedziałku do środy podczas Mszy świętej o godz. 7.00, 9.00 (oprócz wtorku) i 18.00. Zapraszamy także różne stany: w poniedziałek o godz. 9.00 chorych i starszych, o godz. 19.00 rodziców i wychowawców, a we wtorek o godz. 19.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. We wtorek o godz. 9.00 będzie Nabożeństwo pokutne, a spowiedź rekolekcyjna od 9.30 do 10.30 oraz od 17.15 do 19.00. Składka zbierana we wtorek i środę przeznaczona będzie na cele rekolekcyjne. Szczegółowy program znajdziemy w gablocie kościelnej, na stronie internetowej oraz w Dies Domini. 
  1. W czwartek 4 marca święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej. 
  • Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.15 i 19.30
  • Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.15 
  1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota „Margaretka” w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii oraz o nowe powołania. W piątek nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o 7.00, natomiast spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy świętej o godz. 7.00. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną na wyraźną prośbę. 
  1. Przez czas Wielkiego Postu w kościele wystawione są kosze do składania produktów żywnościowych o przedłużonej trwałości i przydatności do spożycia oraz środków czystości dla potrzebujących. W ten sposób możemy realizować jałmużnę wielkopostną. Od 1 marca w każdy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym w stałej lokalizacji pomieszczeń przy Kaplicy, będzie otwarty Punkt Wydawania Odzieży oraz innych dóbr.