XXV Niedziela Zwykła  – 20.09.2020 r.

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0

 

  1. Dziś obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu.

 

  1. Gorąco zachęcamy do włączenia się w duchowe przygotowanie odpustu parafialnego, przez skorzystanie z proponowanych aktywności modlitewnych i katechetycznych, których program znajdziemy na afiszach, stronie internetowej oraz w „Dies Domini”.

              

  1. W środę wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.

 

4. Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz zespół Matula serdecznie zapraszają na  Maryjny wieczór uwielbienia pt. „Mario, chcę zamieszkać z Tobą”, który odbędzie się w naszym kościele 26 września 2020 o godzinie 18:00, w wigilię odpustu parafialnego.

 

  1. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy parafialną uroczystość odpustową. Suma z procesją eucharystyczną o godz. 12.00. Kaznodzieją odpustowym będzie Ks. Jakub Dudek – misjonarz saletyn.

 

  1. Zgodnie z zapowiedzią, dziś możemy nabyć muzyczny album ze śpiewanymi nowymi modlitwami ku czci Maryi oraz Bożego Serca pt. „Przez Serce do Serca”, wydany przez naszego organistę, Pana Michała Niemca. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Dziś oddajemy głosy w wyborach do Rady Parafialnej, do zakończenia Mszy świętej o godz. 20.00.

   

  1. Kontynuujemy formację do sakramentu bierzmowania dla klas ósmych SP i pierwszych Szkół Średnich. Najbliższe spotkanie ogólne odbędzie się we wtorek 29 września o godz. 19:00 w kaplicy.

 

  1. Rozpoczynamy nabór kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 SP. Dostępne w zakrystii oraz na stronie parafialnej formularze składamy w kancelarii do niedzieli 4 października. Przypominamy, że uprzywilejowanym miejscem przygotowania do sakramentu bierzmowania jest parafia zamieszkania kandydata. Najbliższe spotkanie ogólne zgłoszonych i przyjętych kandydatów z klas siódmych SP odbędzie się 13 października o godz. 19:00 w kaplicy. Harmonogram spotkań ogólnych wszystkich grup dostępny jest na stronie parafialnej w zakładce Kancelaria – Bierzmowanie