Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocna

wpis w: Aktualności | 0

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA Wielkanocna – 14.05.2017 r.

1. Dzisiaj o godz. 20..00 Msza święta z modlitwą uwielbienia. Oprawa muzyczna zespołu Matula.

2. Gorąco zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych odprawianych codziennie o godz. 17.30.

3.We wtorek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. O godz. 18.45 zapraszamy do modlitwy Słowem Bożym metodą lectio divina. Tematem modlitwy będzie tekst ewangeliczny z przyszłej niedzieli.


4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjalnych we wtorek 16 maja o godz. 19.00.

5. Spotkanie formacyjne dla wszystkich czytających Słowo Boże i posługujących w liturgii w czwartek 18 maja o godz. 18.45.

6. W piątek z racji 19. dnia miesiąca po Mszy świętej wieczornej Adoracja wynagradzająca, Apel i procesja maryjna. Apostolstwo Rodziny Saletyńskiej serdecznie zaprasza do udziału.

7. W sobotę 20 maja wyjazd pielgrzymki do Dębowca, Jodłowej, Zabawy i Szczepanowa o godz. 6.30.

8. W przyszłą niedzielę 21 maja podczas Mszy świętej o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii świętej.

9.Dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca zbiórka na potrzeby inwestycyjne naszego kościoła. W miesiącu kwietniu w kościele i na konto bankowe parafii zebrano 6 850 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

10.Informujemy, że zgodnie ze Statutem Archidiecezji Krakowskiej w naszej parafii odbędą się wybory do Rady Parafialnej. Zasady i kalendarz wyborczy będzie etapami podawany w ogłoszeniach parafialnych, a całość znajdować się będzie na stronie internetowej parafii. Wybory odbędą się w niedzielę 10 września 2017 roku. Termin zgłaszania kandydatów – od niedzieli 21 maja do niedzieli 11 czerwca 2017 r. włącznie. Zgłaszanie Kandydatów do Rady